SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : ANKARA KEÇİÖREN BAĞLUM - HATAY DÖRTYOL - ESKİŞEHİR TEPEBAŞI - İSTANBUL ÇEKMEKÖY - AKSARAY - ANTALYA MURATPAŞA - İSTANBUL ÜMRANİYE - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE - AĞRI DOĞUBEYAZIT - HAKKARİ - İZMİR MENEMEN - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - KIRIKKALE - EDİRNE NİŞANCIPAŞA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Çiğ köfte ince bulgur, domates salçası  ve baharatlarla hazırlanan Türk mutfağının vazgeçilmez bir yemeğidir. Çig köfte aynı zamanda hanımların haftalık, aylık günlerinde misafirlerine sundukları eşsiz yemeklerin başında gelir. Bu günler içerisinde tartışılan konulardan biri olan çiğ köftenin kalorisi ve çiğ köftenin kilo aldırıp aldırmaması konusuna göz atalım.

Çiğ köftenin yapımında çeşitli baharatlar kullanılır . Bu bahsettiğimiz baharatların içinde olan acı ve pul biber vücutta metabolizma hızının artmasını sağlar. Bu sayede vücut daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. Bu da daha fazla madde yakımı, daha fazla vücutta depolanmış ürünlerin yakılması anlamına gelir. Eğer siz de çiğ köfteyi taze  tüketirseniz hem kilo vermeniz daha kolaylaşır hem de Türk mutfağının bu harika yemeğinden kendinizi mahrum bırakmamış olursunuz.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Çiğ Köfte Kilo Verdirir mi?, 6.7 out of 10 based on 3 ratings