Ücretsiz bayilik veren çiğ köfte firmasıyız diyorsunuz. Neden ücretsiz bayilik veriyorsunuz?

Ücretsiz bayilik veren çiğ köftecisiniz. Neden bayiliği ücretsiz veriyorsunuz. Neden para almıyorsunuz?

Bu soru cigkoftecibayilik.com da soruldu…

Çiğ Köfte Siparişi için : Adrese ÇiğKöfte

 

CEVAP

çiğköftemiss sektörde 2008 yılından beri bulunuyor. Yaklaşık son 2 yıldır bayilik veriyoruz. Bayilik verirken seçici olmaya özen gösteriyoruz. Mevcut sisteme ayak uydurabilecek, diğer çiğköftemiss şubelerinin göstermiş olduğu çalışma gayreti ve özveriyi gösterebilecek bayi adaylarına bayilik veriyoruz.

Bunu yaparken de “bayilik bedeli, katılım bedeli” gibi bedeller almadan, şubelerin karlılığını arttırıcı promosyonlar düzenleyerek , hediyeler vererek şubelerin yanında olmayı tercih ettik.

Bizimle çalışmayı tercih eden bayilerimizden marka bedeli, isim hakkı vs bir bedel şu an için almayı tercih etmiyoruz. Bunun nedenini marka bilinirliğini arttırmak olarak açıklayabiliriz. Marka bilinirliğimiz artıp Türkiye’nin her noktasında çiğköftemiss şubelerini görmeye başladığımızda yeni açılacak bayilikler bedelli duruma gelebilir. Ama şu an için böyle bir bedel söz konusu değil…

 1. muammer özyurt diyor ki:

  biz bu konu hakkında detaylı bılgı ıstıyoruz

  • çiğköftemiss diyor ki:

   Merhaba,
   Çiğ köfte sektöründe farklı firmaların farklı satış politikaları mevcut. Sektörde 30.000-35.000 TL bedel alıp bayilik veren firmaların yanı sıra çiğköftemiss gibi şube kurulumlarının dışında bir ücret almayan firmalar da var. Şu an Bayi Kurulum Paketi ile şubelerimizin ihtiyacı olan tüm demirbaşların kurulumlarını yapıyoruz. Detaylı bilgiyi https://www.adresecigkofte.com/BAYI-KURULUM-PAKETI,PR-157.html adresindeki sanal mağazamızda görebilirsiniz. Soracağınız başka konular olursa çekinmeden 0216 327 96 65 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler.

Etiketler: , ,
line
footer

Bayi Kurulum Paketi Şimdi 200 Kg Çiğ Köfte Hediyesiyle…