SON AÇILAN ŞUBELERİMİZ : OSMANİYE - İSTANBUL SULTANBEYLİ - ESKİŞEHİR ÇİFTELER - TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY - ADANA KOZAN - İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - KOCAELİ GEBZE - DÜZCE - AĞRI DOĞUBEYAZIT - HAKKARİ - İZMİR MENEMEN - MUĞLA FETHİYE - İSTANBUL TUZLA - AMASYA - AYDIN DİDİM - KIRIKKALE - EDİRNE NİŞANCIPAŞA - TÜM TÜRKİYE'YE ŞUBELER AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAYİ KURULUM PAKETLERİMİZLE AVANTAJLI KURULUMLAR İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 327 96 65

Esenyurt şubemiz çok yakında açılıyor. Tüm Türkiye’ye bayilikler açmaya devam!

Çiğ köfte bayiliği firmaları arasında farklılığımız olarak, çiğköftemiss şubelerinde Acılı ve Acısız olmak üzere 2 farklı çiğ köftemiz bulunuyor.  Acılı çiğ köftenin yanında çiğ köfte yemeye yeni başlayanlar için Acısız çiğ köftemiz de şubelerimizde yer alıyor. İstanbul Esenyurt çiğ köfte şubemize Acısız çiğ köfte lerimiz için mutlaka uğrayın!

Esenyurt çiğ köfte bayiliği çiğköftemiss’te!

Çiğ köfte dükkanı açmak artık çok kolay. çiğköftemiss girişimcilere destek olmak, kolay sipariş ve sevkiyat sağlamak amacıyla hizmet veriyor. çiğköftemiss girişimciler için uzun uzadıya prosedürler istemiyor. Bayi Kurulum Paketleri’yle birkaç gün içinde şube satışa hazır hale getiriliyor. Çiğ köftelerimizde kullandığımız baharat, bulgur ve salça Türkiye’nin en kaliteli markaları arasından seçiliyor. Üretimlerimiz Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı. Üretim alanlarımız sürekli denetleniyor. Üretimlerimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden yapılıyor. Ürünlerimiz 7 kat bariyerli vakumlu ambalajlarda paketleniyor ve şubelerimize gönderiliyor. Çiğ köftelerimiz günlük olarak üretilip çiğ köfte şubelerimize günlük olarak sevk ediliyor.  Bu şekilde  şubelerimize çiğ köfte her zaman taptaze olarak gönderiliyor.

Şubelerimiz faaliyete geçtikten sonra gerekli  tüm malzemeler İstanbul’daki merkezimizden gönderilmektedir. Böylelikle şubemiz sadece kaliteli hizmet vermeye yoğunlaşmakta, stok tutma ve üretim yapma gibi durumlarla uğraşmamaktadır. çiğköftemiss satış için gerekli tüm malzemeleri şubeye nakletmekte, şubemiz sadece satışa odaklanmakta, satışını arttırmanın ve performansını yükseltmenin gayreti içinde olmaktadır.

GD Star Rating
loading...
Esenyurt şubemiz çok yakında!, 9.5 out of 10 based on 6 ratings
Daha fazla ŞUBE HABERLERİ
Sarız Çiğ Köfte
Kayseri Sarız şubemiz çok yakında!

Kayseri Sarız'a yepyeni bir çiğköftemiss şubesi daha! Lezzetlerimiz tüm Türkiye’yi sarsın diye şubeler açmaya devam ediyoruz. Çiğ köfte bayilik Türkiye genelinde şubeler...

Kapat